• Wind Breaker

    tom 1 i 2 do kupienia w naszym sklepie

  • DARK AIR

     (pozycja w przygotowaniu)

  • Wind Breaker

    tom 1 i 2 do kupienia w naszym sklepie

Dark Air

Magia przez wiele lat wypełniała każdy zakątek świata, ale nagle zniknęła bez śladu. Wszyscy magowie, czarodziejki, czarnoksiężnicy i inni adepci magi, stracili swoją moc. Budzący strach i podziw, pełni pychy i próżności, teraz poniewierani i żyjący w cieniu swojego dawnego blasku. Dla dwóch magów jednak ten świat wyglądał inaczej, jako jedyni nie stracili swoich umiejętności.

Jednym z nich był Vincent Zapa, czarnoksiężnik który za wszelką cenę chciał posiąść całą magie dla siebie i swoich podwładnych. Drugim jest Melose Silvingtinger, młody czarodziej noszący bagaż przykrych doświadczeń na swoich barkach. Zanurz się w świat fantasy i poznaj go podróżując z Melose i jego kompanami, szukających odpowiedzi na zagadkowe zniknięcie magii , Dark Air. 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.